Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Spotkania partnerstwa

W ramach projektu „Pomysłownia Ornety" z Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce od listopada spotykamy się naszymi Partnerami: UTW, Biblioteką Publiczną w Ornecie i planujemy realizację poszczególnych zadań, a także uczestniczymy w webinariach, podczas których zwiększamy swoją wiedzę m.in. na temat zarządzania projektami i zarządzania dobrem wspólnym mieszkańców. Spotykamy się z różnymi gruapami społecznymi seniorami, młodzieżą i dyskutujemy nad działaniami, które będą nas przybliżać i integrować.

W projekcie zaplanowaliśmy wiele ciekawych warsztatów i działań adresowanych do wszystkich mieszkańców Ornety. Powstanie między innymi tytułowa „Pomysłownia Ornety", czyli miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i wspólnego planowania działań. W ramach projektu zaplanowaliśmy "Laboratorium dźwięków muzyki" oraz warsztaty, które będą nas zbliżać do utworzenia telewizji internetowej Ornety "Pobudka Orneta". Będziemy również podejmować zaplanowane przez rozwijające się partnerstwo inicjatywy w przestrzeni publicznej. O każdym zadaniu i rekrutacji będziemy informować mieszkańców Ornety poprzez media społecznościowe, strony internetowe oraz plakaty w przestrzeni miasta. Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi działaniami, chcecie się dołączyć z nowymi pomysłami, gorąco zapraszamy. (tel. 55 2421039, biuro@mdk.orneta.pl).

@LokalnePartnerstwaPAFW
Lokalne Partnerstwa PAFW – Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny